Botox

Botox

Botox

botox

Botox – 100% usuwanie zmarszczek

W gabinecie Lucyny Zakrzewskiej przeprowadzane są zabiegi ostrzykiwania toksyną botulinową (botoxem) w okolicach:

  • Zmarszczki poziome czoła
  • Zmarszczki w zew. kąciku oka – tzw.”Kurze Łapki”
  • Gładzizna – tzw.”Lwia Zmarszczka”

Botox to naturalne, oczyszczone białko otrzymywane w warunkach laboratoryjnych z wyhodowanych szczepów bakterii Clostridium botulinum (pałeczek jadu kiełbasianego). Preparat jest uznanym i zarejestrowanym lekiem powszechnie i bezpiecznie stosowanym w medycynie estetycznej, okulistyce i neurologii.

Ważne! Botox legalnie jest sprzedawany jedynie wykwalifikowanym specjalistom po odpowiednich szkoleniach przygotowujących do podawania botoksu w warunkach sterylnych. Te same szkolenia ukańczają kosmetolodzy, lekarze w tym dentyści, okuliści, neurolodzy. Do szkolenia nie mogą przystąpić kosmetyczki zarówno jak i nie ma możliwości dokonania zakupu botoxu przez kosmetyczkę. Różnica między kosmetyczką a kosmetologiem wynika z ukończenia szkoły wyższej w przypadku kosmetologa i zaliczenia semestrów z anatomii, farmakologii, immunologii, dermatologii czy higieny pracy.

botoxToksyna botulinowa przy odpowiedniej dawce wstrzymuje czasowo pracę mięśni poprzez zahamowanie impulsów nerwowych, kierowanych do drobnych mięśni twarzy, których praca powoduje marszczenie i fałdowanie się skóry. Efektem tej pracy są zmarszczki.

Uwaga! Odpowiednio podana botulina nie powinna spowodować unieruchomienia mimiki twarzy!
Wstrzyknięcie botoxu wpływa na relaksację mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Nieprawdą są pogłoski o możliwym uszkodzeniu nerwów, gdyż struktura nerwów uniemożliwia nakłucie ich przez igłę. Dobra technika i odpowiednia ilość wstrzykiwanego preparatu jest gwarantem właściwego efekt zabiegu.

Czy botox boli?
Pacjenci poddający się zabiegowi, porównują podanie botoksu z uczuciem ugryzienia komara.

Azzalure ® Dysport ® czy Botox ® można zacząć wykonywać już przy pogłębianiu się pierwszych zmarszczek, nawet u osób ok 30 roku życia. Wcześniejsze podanie preparatu może spowodować „zamrożenie” zmarszczki, co oznacza że możemy zapobiec jej powiększaniu się.

Azzalure ® Dysport ® czy Botox ® ?
Nie ma to znaczenia. Każdy z preparatów to nic innego jak oczyszczone białko, które otrzymuje się w warunkach laboratoryjnych z bakterii Clostridium botulinum. Każdy z preparatów jest uznanym, zastrzeżonym i zarejestrowanym lekiem powszechnie i bezpiecznie stosowanym w medycynie estetycznej, okulistyce i neurologii.

Zobacz poniżej na filmach jak wygląda zabieg

Botox – zmarszczki na czole
Botox – przy oczach, tzw.”Kurze Łapki”

botox

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Tagi: botox ceny, botox cennik, botox pszczyna, ostrzykiwanie botoxem

ABOUT AUTHOR