Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

laser-diodowy-depilacjaNajnowsze na rynku połączenie technologii światłowodów, które umożliwia trwałe usuwanie włosa z wysoką precyzją. Urządzenie laserowe, którym wykonywany jest zabieg jest kombinacją systemu energii światła lasera diodowego w którym zastosowano światłowody do transmisji impulsu świetlnego. To połączenie pozwala na bezpieczne i trwałe usuwanie owłosienia niezależnie od barwy i kondycji skóry. Laser diodowy, którym wykonywany jest zabieg depilacji gwarantuje najwyższą efektywność oraz poziom bezpieczeństwa. Jest to już specjalistyczny laser medyczny.

Depilacja laserowa zapewnia:

 • Najwyższa skuteczność  –  laser diodowy z wykorzystaniem transmisji impulsu świetlnego jest znacznie skuteczniejszy niż mechaniczne usuwanie włosów depilatorem, skuteczniejszy niż Light Sheer Duet czy Epilia i inne starsze lasery czy popularny IPL. Różnica między laserem diodowym a IPL polega na tym, że IPL uszkadza mieszki i cebulki włosowe, natomiast laser diodowy wnika głębiej i działa z silniejszą wiązką niszcząc całkowicie cebulki włosowe uniemożliwiając włosom odrost. Dodatkowe wprowadzenie technologii „Jet Smooth” i chłodzenia dotykowego – kryształ szafiru do -5 stopni C zapewnia, że zabieg jest mniej bolesny, niż konkurencyjne lasery i wyjątkowo szybki. Nowoczesny laser diodowy Coolite PRO wykorzystuje najbardziej bezpieczną i najlepiej absorbowaną przez melaninę długość fali 810nm.
 • Ekspresowa depilacja laserowa – Zabieg jest szybko wykonywany z użyciem żelu chłodzącego, co znacznie zmniejsza bolesność. Dzięki nowoczesnemu układowi chłodzenia w medycznym laserze diodowy Coolite Pro, zabieg staje się mniej bezbolesny. Nasz medyczny laser diodowy to najnowsze urządzenie do depilacji laserowej z obecnie funkcjonujących na rynku!
 • Bezpieczeństwo – dzięki wykorzystaniu sprawdzonego lasera diodowego posiadającego certyfikat CE. Depilacja laserowa bez powikłań takich jak: przebarwienia, popękane naczynka krwionośne. W celu wykluczenia do minimum ryzyka zakażenia końcówki głowicy, odkażana jest płynem bakteriobójczym i grzybobójczym. Na czas zabiegu zakładane są okulary ochronne w celu zabezpieczenia oka przed naświetlaniem.
 • Wygoda i komfort – aksamitna skóra przez cały czas, bez wrastających włosków i stanów zapalnych.

depilacja-laserowa-pszczyna

Przeciwwskazania dla zabiegu:

 • Choroby nowotworowe
 • Leczenie sterydami i antybiotykiem
 • Ciąża
 • Opryszczka – w przypadku depilacji włosków nad górną wargą
 • Przyjmowanie leków światłouczulających, retinoidów
 • Choroby: cukrzyca, epilepsja, bliznowce, bielactwo, łuszczyca, grzybica i inne aktywne infekcje skóry
 • Skłonność do przebarwień, obecność znamion barwnikowych
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi (antykoagulantów)
 • Stosowanie ziół – dziurawca i nagietka (należy zaprzestać na co najmniej 2 tyg. przed zabiegiem)
 • Stosowanie kremu z retinolem, Vit.A, Vit.C lub kwasami owocowymi(należy zaprzestać na co najmniej 4 tyg. przed zabiegiem)
 • Świeża opalenizna (należy zaprzestać na co najmniej 4 tyg. przed zabiegiem; samoopalacz – 2 tyg. przed zabiegiem)
 • Depilacja woskiem, depilatorem, pęsetą (należy zaprzestać na co najmniej 4 tyg.przed zabiegiem)
 • Peeling (należy zaprzestać na 1 tydz. przed zabiegiem)
 • Kolor włosów – włosy siwe i rude nie reagują na światło lasera ze względu na brak melaniny we włosie

Po zabiegu: Kilka dni po zabiegu nie zaleca się korzystać z sauny i basenu, ponieważ podrażniona skóra jest bardziej narażona na ewentualne infekcje, działanie chloru.

Czas zabiegu: 10min (mniejsze partie ciała) do 2h (większe partie ciała)

Częstotliwość: Aby uzyskać trwały efekt zabiegi należy powtarzać w odstępach od 4 do 10 tygodni w zależności od depilowanej części ciała. Do całkowitego usunięcia włosów potrzebne są min. 4 zabiegi, jednak w zależności od indywidualnych cech skóry lub w przypadku nadmiernego owłosienia (np. spowodowanego zaburzeniami hormonalnymi) może być koniecznych 5-8 powtórzeń przypadających na każdą cześć ciała. Konieczność powtarzania zabiegu wynika z cyklu wzrostu włosa. Nie wszystkie włosy rosną jednocześnie, a tylko te w fazie aktywnego wzrostu poddadzą się działaniu lasera. Włosy będące w innych fazach wzrostu nie zaabsorbują wystarczającej dawki promieniowania i zachowają zdolność regeneracji. Stąd też wymagana jest seria zabiegów.

usuwanie-wlosow-pod-pachami
usuwanie-owlosienia-pacha depilacja-laserowa-wasik depilacja-laserowa-reka depilacja-laserowa-rece depilacja-laserowa-pacha

Tagi: trwałe usuwanie owłosienia, skuteczna depilacja laserowa w Pszczynie, depilacja laserowa ceny

ABOUT AUTHOR