Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

makijaz-permanentny

Makijaż trwały brwi i ust

Makijaż trwały wykonuję osobiście najdelikatniejszą oraz najtrwalszą, szwajcarską metodą SWISS COLOR przy pomocy drogich, niezwykle trwałych pigmentów pochodzenia naturalnego (nietoksyczne i niealergizujące).
Makijaż permanentny jest wykonany precyzyjnie i bezboleśnie a gwarantem bezpieczeństwa jest wysokiej klasy szwajcarski sprzęt medyczny GmBH posiadający niezbędne dopuszczenia i certyfikaty UE.

Makijaż permanentny brwi

Brwi – są najbardziej charakterystyczną cechą twarzy, podkreślają oczy oraz akcentują ekspresję. Mają decydujące znaczenie w określaniu symetrii twarzy. Jeśli są zbyt jasne lub łuki brwi są niepełne ze względu na brak włosków lub blizny, warto zastanowić się nad makijażem permanentnym brwi. Przed pigmentacją określamy dokładnie kształt i kolor. Nawet w przypadku gdy nie mamy dużo włosków, struktura kości oraz oczy podpowiedzą nam gdzie brwi powinny być umieszczone.

 • Makijaż permanentny brwi – metody wykonania:
1. Brwi metodą kompaktową (tribal) – metoda ta polega na całkowitym wypełnieniu wcześniej nadanego kształtu. Polecana dla osób preferujących mocniejsze podkreślenie brwi.
2. Brwi metodą włosków – jest to sztuka pigmentacji polegająca na symulacji naturalnych włosków. Technika włoskowa naśladuje naturalne włosy tworząc efekt wtapiania. Nadaje o wiele bardziej naturalny wygląd niż metoda kompaktowa (wypełnienia pełne).
3. Brwi metodą podcienia – wzmacnia i podkreśla w delikatny sposób kształt brwi, tworząc tzw. „chmurkę”. Efekt makijażu permanentnego w tym przypadku nie jest tak dosadny jak w technice kompaktowej.

Nie wiesz na którą metodę się zdecydować? Zapraszam do gabinetu kosmetycznego w Pszczynie przy ul. 3 Maja 5a na bezpłatną konsultację! 

Makijaż permanentny kreski

Eyeliner (kreski) – jest to stworzenie czarnej linii wzdłuż naturalnych rzęs, w celu podkreślenia i nadania wyrazistości oczom.
Makijaż permanentny oczu jest stworzony dla osób mających problem z rzadkimi, jasnymi rzęsami oraz posiadających opadającą powiekę. Dzięki odpowiedniemu kształtowi kreski, jesteśmy w stanie poprawić wygląd i proporcje powieki.

Makijaż permanentny ust

Usta – pigmentacja ust polega na nadaniu konturu ustom z plastycznym cieniowaniem. Makijażem permanentnym ust możemy stworzyć piękny naturalnie wyglądający efekt podkoloryzowania ust jak i efekt bardziej wieczorowy. Możemy nim również powiększyć usta oraz wyrównać ich dysproporcje.

Na jak długo wystarcza makijaż permanentny?

W odpowiedzi na często zadawane pytanie: na ile wystarczy makijaż permanentny i kiedy będę musiała uzupełnić kolor? Wykonanie makijażu permanentnego dobrymi, markowymi pigmentami starczy od 1 roku do kilku lat. Pigment na brwiach i oczach będzie trwał dłużej niż na ustach, wynika to z podłoża. Przy skórach tłustych możemy spodziewać się, że kolor na skórze może trzymać się się nieco krócej.
W przypadku pigmentacji brwi najbardziej trwałą techniką jest metoda kompaktowa.
Ważne!
Kolor makijażu permanentnego przez ok. 7-14 dni po zabiegu jest bardziej intensywny od koloru ostatecznego.
Zdjęcia w galerii przedstawiają makijaż permanentny od razu po wykonaniu zabiegu, stąd kolor makijażu permanentnego jest bardzo intensywny sprawiając wrażenie nienaturalnego, bardzo kontrastuje.
Kolor właściwy uzyskamy po 7-14 dniach. Po tym czasie makijaż trwały wykonywany moją metodą jest praktycznie nie do odróżnienia od naturalnego koloru brwi.
Jeżeli obawiasz się efektu końcowego, możemy zawsze użyć jaśniejszego pigmentu, a w czasie dopigmentacji (po miesiącu) barwę możemy przyciemnić lub zmienić odcień.
W moim gabinecie pracuję korzystając z profesjonalnych preparatów znieczulających (tylko do makijażu permanentnego) przed i podczas zabiegu, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny!
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o makijażu permanentnym SWISS COLOR zadzwoń do mnie na nr tel. 508 472 555. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

ZOBACZ MOJE REALIZACJE

 

makijaz-permanentny 1Makijaż permanentny Cennik

 • kreska na powiece górnej 450 zł
 • kreska na powiece dolnej 250 zł
 • usta kontur 550 zł
 • usta pełny kolor 900 zł
 • brwi metodą włoskową 800 zł
 • brwi metodą kompaktową 800 zł
 • brwi metodą podcienia 800 zł

Uwaga: Na wysokość cen wpływa jakość barwników, nowe sterylne igły oraz specjalne znieczulenia przed i w czasie zabiegu, które powodują, że zabieg staje się bezbolesny.

Dlaczego ja?

 1. ponieważ u mnie masz gwarancję trwałości markowego pigmentu, braku pomarańczowej poświaty
 2. nowe igły, oryginalnie zapakowane, otwierane przy Tobie
 3. znieczulenia w cenie zabiegu, przeznaczone wyłącznie do makijażu permanentnego
 4. precyzja, doświadczenie, sprawdzone techniki, naturalny wygląd, nadanie kształtu brwi do owalu twarzy

Czas wykonania zabiegu z wywiadem oraz profesjonalną analizą kosmetyczną twarzy: ok. 3h

W gabinecie wykonuje się usługi: makijaż permanentny ust, makijaż trwały brwi, makijaż na stałe, permanentny kreski, makijaż permanentny brwi, makijaż na zawsze. Pobierz wizytówkę kontakt pdf.

ABOUT AUTHOR