Masaże

Masaże

Masaże

masaz-pszczyna

Masaż klasyczny

Zadaniem masażu klasycznego jest wzmocnienie słabych mięśni oraz zlikwidowanie napięcia w nich nagromadzonego. Pomaga uporać się z bólem pleców oraz przykurczami. Prawidłowo wykonany masaż regeneruje mięśnie, pobudza tkanki, polepsza ukrwienie.

Wyróżnia się: masaż częściowy (np.: pleców), masaż całościowy

Cennik: tutaj

 

 
masaz-banka-chinska

Masaż wyszczuplający

Masaż odchudzający jaki przeprowadzam w moim gabinecie jest całkowicie naturalną i jedną z najbardziej skutecznych metod na rozbicie tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu.

Jest to masaż bańką chińską. Polega on na zasysaniu skóry i wykonywaniu podłużnych bądź kolistych ruchów w kierunku węzłów chłonnych. Zabieg wykonywany jest na uprzednio naoliwioną i rozgrzaną skórę.

Masaż bańką chińską poza właściwościami antycellulitowymi, pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga też w pozbywaniu się niepotrzebnych produktów przemiany materii. Czytaj więcej …

 
masaze-pszczyna

Masaż relaksacyjny

Niezwykle relaksacyjny i odprężający zabieg. Ma wiele dobroczynnych wpływów na skórę. Dzięki pobudzeniu krążenia krwi skóra dotlenia się, a odpowiednie ruchy masażu mają działanie ujędrniające. Masaż złuszcza również warstwę rogową naskórka, ułatwiając oddychanie oraz pobudza komórki naskórka do odnowy.

Wyróżnia się: masaż częściowy (np.: pleców), masaż całościowy

Cennik: tutaj

ABOUT AUTHOR