Powiększanie ust

Powiększanie ust

Powiększanie ust

kwas-hialuronowy-pszczynaZabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym

Usta, strategiczny punkt na mapie kobiecego ciała. Najbardziej atrakcyjne są pełne i uwydatnione, niestety nie każda z nas została takimi obdarzona. Dlatego też powstały różne metody ich powiększenia. Najbardziej popularny jest kwas hialuronowy.

Wykonujemy zabieg Powiększania ust kwasem Hialuronowym z lidokainą (bezbolesnie ze znieczuleniem) EMERVEL® lub JUVÉDERM® jest to usieciowany wysokiej jakości kwas MEDYCZNY przeznaczony do zabiegów ostrzykiwania.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest całkowicie bezpieczny i trwa około 30 minut, jest przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, dzięki temu jest praktycznie bezbolesny. Zaletą tego kwasu jest poprawa elastyczności oraz sprężystości tkanek.

Działanie kwasu
Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem organizmu, odpowiada za stan skóry i stawów. Substancja ta nawilża oraz uelastycznia skórę, dzięki niemu wygląda ona na młodszą i o wiele zdrowszą.

Zabieg powiększenia ust
Kwas hialuronowy odbudowuje tkanki wokół ust oraz je powiększa. Dzięki niemu możemy nadać ustom odpowiedni kontur. Dodatkowo substancja wygładza bruzdy oraz zmarszczki, co daje widoczny efekt odmłodzenia.

Zabieg jak już wcześniej wspomniano odbywa się w znieczuleniu miejscowym przy użyciu kremu znieczulającego i nie wymaga wcześniejszego przygotowania ani przeprowadzenia badań. Efekt może utrzymywać się około pół roku, zatem jeżeli zależy nam na jego podtrzymaniu warto zgłosić się na kolejny zabieg.

Skutki uboczne
Po zastosowaniu kwasu hialuronowego może pojawić się zaczerwienienie lub opuchlizna. Wynika to z formy jego podawania – zastrzyku. Objawy te ustępują zazwyczaj w ciągu kilkudziesięciu godzin. Do złagodzenia dolegliwości występujących po zabiegu warto stosować okłady.

ABOUT AUTHOR