Usuwanie łysienia

Usuwanie łysienia

Usuwanie łysienia

zabiegi-przeciw-lysieniu

Mezoroller medyczny, czyli skuteczna metoda na łysienie i zagęszczanie włosów

Zabieg polega na zastosowaniu mezorollera medycznego wyposażonego w 300 igieł o długości 0,5 mm wykonanych ze stali chirurgicznej, którego działanie umożliwia absorbcję w głąb skóry głowy substancji odżywczych (krzem, dekspantenol, oligoelementy). Jest to jedna z najskuteczniejszych metod na rynku medycznym na usunięcie objawów łysienia i powstrzymanie wypadania włosów. Zobacz także: laserowe leczenie łysienia. Japońskie badania przeprowadzone w warunkach klinicznych dowiodły, że dzięki powstałym mikrokanałom podczas nakłuwania skóry, wchłanialność substancji jest 1000 razy większa, niż przy nakładaniu tych substancji w sposób tradycyjny – bezpośrednio na skórę głowy.

Niespełna 1% składników aktywnych, które znajdują się w kosmetykach wnika wewnątrz skóry przez warstwę naskórka. Często osiągnięcie tego rezultatu bywa niemożliwym ze względu na keratenizację komórek (rogowacenie naskórka). Właśnie dlatego opracowano metodę mikronakłuć stosowaną przeciw łysieniu i zatrzymania procesu wypadania włosów.

Już same mikronakłucia skóry głowy powodują wysoką skuteczność zabiegu przeciw łysieniu. Odgrywają bardzo istotną rolę w czasie regeneracji naskórka. Poprzez powstałe mikronakłucia skóra głowy zostaje pobudzona do produkcji naturalnego, dobrego kolagenu i elastyny, które w nowym równoległym utkaniu stymulują cebulki włosów do wzrostu.

O tym, że mezoterapia mikroigłowa stała się obecnie najskuteczniejszą metodą na zatrzymanie łysienia i wypadania włosów zadecydowały szybko widoczne efekty rewitalizacyjne. Mezoterapia mikoroigłowa jest metodą naturalną, przynoszącą w większości osób niespodziewanie zadawalające rezultaty, które hamują lub całkowite odwracają niekorzystne zmiany. Zabieg stanowi wartościowy składnik medycyny anti-aging.

Mezoroller medyczny + prądy d’Arsonvala

Jak zmaksymalizować efekt powstrzymujący łysienie? Doskonałym sposobem na zatrzymanie łysienia na długi czas są połączone zabiegi przeciw łysieniu tj. Mezoroller medyczny + prądy d’Arsnovala. Prądy te stymulują odrost włosów oraz najskuteczniej powstrzymują wypadanie włosów. Działają na zakończenia nerwów a to powoduje rozszerzenie naczyń włosowatych w całej okolicy owłosionej skóry głowy. Dobre ukrwienie powoduje doskonałe odżywienie cebulek oraz pobudzenie mieszków włosowych.

Prądy d’Arsonvala powodują lepszą wchłanialność preparatów nakładanych na skórę. Podczas przepływu prądu wytwarzany jest ozon, który działa dezynfekująco na skórę sprzyjając kuracji przeciwłupieżowej i wytwarzaniu się łoju (przeciwłojotokowo).

sposob-na-lysienie

Zabiegi przeciw łysieniu zapewniają:

 • Zahamowanie łysienia lub całkowite odwrócenie procesu wypadania włosów,
 • wzmocnienie struktury włosów,
 • stymulacja produkcji kolagenu,
 • stworzenie środowiska sprzyjającego naturalnej produkcji elastyny,
 • regeneracja naskórka.

Przeciwwskazania dla zabiegu:

 • ciąża,
 • laktacja,
 • zażywanie antybiotyków,
 • zażywanie antykoagulantów,
 • zażywanie kortykosteroidów,
 • zażywanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych,
 • nieleczona cukrzyca,
 • egzema,
 • łuszczyca,
 • przebyta choroba nowotworowa,
 • choroby autoimmunologiczne.

Po zabiegu: Kilka dni po zabiegu nie zaleca się korzystać z sauny i basenu, ponieważ podrażniona skóra jest bardziej narażona na ewentualne infekcje, działanie chloru.

Czas zabiegu: 30 min

Częstotliwość: Aby uzyskać maksymalne do uzyskania rezultaty należy wykonać od 4 do 8 zabiegów w zależności od danego typu skóry.
Schemat skutecznej terapii:
Faza 1 – pierwsze 4 zabiegi wykonywane są co 10dni (kuracja uderzeniowa),
Faza 2 – kolejne 2 zabiegi co 1 miesiąc (kuracja podtrzymująca).
Faza 3 – profilaktycznie zabieg wykonywany jest 1 raz na 2 miesiące.

Opinie klientów:
„Niespodziewałem się tak pozytywnych rezultatów. Myślałem, że już mi nic nie pomoże. Nie ukrywam był to mój największy kompleks. Dziękuję za pomoc. Proszę o informację kiedy musze powtórzyć zabieg jak byłem na początku marca u Pani?” [Krzysztof F. Pszczyna 07.12.2019]

„Dziękuję za doradztwo i pomoc. Zabieg był nieco bolesny ale do wytrzymania. Moja fryzjerka jako pierwsza zobaczyła efekty a teraz widzi je każdy. Najważniejsze jest to, że moje samopoczucie jest teraz znacznie lepsze…” [Mila Z.] google+

Warto wiedzieć…

Różnice między tanim rollerem a mezorollerem medycznym
Niestety tani roller uniemożliwia dokładnie kontrolować głębokość wkłuwania się igieł. Przy nadmiernej intensywności rolowania można doprowadzić do głębokich blizn pozabiegowych, natomiast zbyt płytka głębokość nie przyniesie żadnych rezultatów. Tani roller, który nie jest przeznaczony do zabiegów medycznych nie jest w stanie dokładnie opracować powierzchni skóry głowy – skóra jest „rolowana” na całej powierzchni.

Ponadto nieprofesjonalny roller nakłuwa pod kątem skórę głowy. Efektem takiego działania jest wyszarpywanie się igieł ze skóry – igły są nierówne i pozbawione ostrych końcówek. Skutkuje to opuchnięciami i długim gojeniem powstałych ran. Tylko medyczny mezoroller jest w pełni kontrolowany i daje możliwość wprowadzenia substancji aktywnych na odpowiednią głębokość w celu osiągnięcia pożądanego efektu!

Różnica między mezorollerem medycznym a laserem
Przy zabiegu mezoterapii mikroigłowej mezorollerem medycznym stosowane są mikronakłucia w odpowiednio dobranej głębokości zależnie od wybranej partii skóry. Tego rodzaju mikrouszkodzenia skóry zmuszają tkankę do regeneracji, a także syntezy kolagenu i elastyny. Przy tym zabiegu nie ma działania temperatury, dzięki czemu produkowany kolagen jest bardzo dobrej jakości a jego  o struktura jest równoległa i gęsto utkana. W przypadku lasera zabieg przeprowadzany jest z użyciem temperatury a to powoduje niszczenie naskórka. Ten z kolei reaguje mechanizmem naprawczym, czego wynikiem jest powstawanie zbliznowaceń, a nowo powstały kolagen jest gorszej jakości o charakterze zbliznowaconym, mającym przypadkowo utkane poskręcane włókna.

Różnice między mezoterapią mikroigłową a mezoterapią bezigłową
Czy korzystali Państwo kiedykolwiek z zabiegu mezoterapii bezigłowej? Ja tak. Nawet przeprowadzałam takie zabiegi. Jednak z nich zrezygnowałam, ponieważ nie chcę i nie mogę wykonywać zabiegów, które nie przynoszą zadawalających rezultatów. Poza działaniem preparatów istotne znacznie ma samo nakłucie skóry (wykonuje się ich kilkadziesiąt do kilkuset) z uwagi na stymulację syntezy kolagenu i poprawę ukrwienia skóry. Przewagę mezoterapii mikroigłowej nad mezoterapią bezigłową, gdzie nie ma nakłucia skóry stanowi synteza kolagenu i elastyny oraz poprawa ukrwienia skóry głowy. Ponadto przy mezoterapii mikroigłowej składniki aktywne wnikają wgłąb skóry poprzez jej perforację.

Tagi: zabiegi przeciw łysieniu, powstrzymanie łysienia, usuwanie łysienia i oznak łysienia, podstronę znajdziesz także na zapytania jak powstrzymać wypadanie włosów, skuteczne leczenie objawów łysienia, zabiegi na wypadanie włosów w Pszczynie, dobra metoda na zagęszczenie włosów.

ABOUT AUTHOR