O nas

LUCYNA – Kosmetolog

Lucyna jest założycielką gabinetu kosmetycznego w Pszczynie oraz wykształconą kosmetolog i linergistką z ogromnym doświadczeniem. Z pasją oraz zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Służy fachowym doradztwem w zakresie problemów skórnych. Codziennie pomaga swoim klientom w poprawie kondycji skóry wykonując skuteczne zabiegi zabiegi medycyny estetycznej i kosmetyczne. Prywatnie miłośniczka kotów. W pracy jak i w życiu prywatnym wyznawczyni zdrowego trybu życia.

Specjalizuje się w zabiegach:

– makijaż permanentny
– ostrzykiwanie

 

Doświadczenie zawodowe:

salon-kosmetyczny-pszczyna
Właściciel gabinetu kosmetycznego Nature Studio w Gdańsku od 2010 roku.
Przeczytaj opinie jakie otrzymałam w tamtym czasie.

 

hotel-spa-pszczyna
Kosmetolog w hotelu Dwór Oliwski***** w Gdańsku od 2008 roku.
Hotelowe SPA można zobaczyć na stronie dworoliwski.pl

WERONIKA KONIECZNY – Kosmetolog

Weronika ukończyła studia kosmetologiczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od pierwszego roku studiów, zdobywała doświadczenie w naszym gabinecie. Posiada bardzo duża wiedzę w zabiegach medycyny estetycznej. Weronika specjalizuje się w zabiegach igłowych i aparaturowych.  Rozwija się również w manualnych terapiach twarzy, do których zaliczamy masaż KOBIDO.

Obsługuje aparatury medyczne i kosmetyczne:

– IPL – usuwanie zmian naczyniowych

– ResurFX – usuwanie blizn, rozstępów i przebarwieńKarboksyterapię, technologię wykorzystującą dwutlenek węgla do spłycenia lub redukcji drobnych zmarszczek w obrębie twarzy, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulit, stymulującej wzrost włosów,

– Zamykania zmian naczyniowych oraz włókniaków za pomocą radiotermolizy (urządzenie Termocell),

– Zabiegi odmładzająco – liftingujące HIFU,

– Radiofrekwencje mikroigłową


KAROLINA PUSTELNIK- Kosmetyczka

6V3A9509-fb
Karolina to kosmetyczka, która z wielka pasją i zaangażowaniem podchodzi do tego co robi. Największą przyjemność sprawia jej fakt, ze poprzez pracę może pomoc klientom z problemami skórnymi czy drobnymi kompleksami. Karolina do każdego klienta podchodzi indywidualnie i stara się aby każdy czuł się pewnie i bezpiecznie w jej rękach. Świetnie odnajduje się w zabiegach laserowych, swoją prace wykonuje bardzo sumiennie i dokładnie, jednocześnie pamiętając o komforcie klienta. Łatwo nawiązuje kontakt oraz jest bardzo cierpliwa i empatyczna. Kocha to co robi i wkłada w swoją prace całą siebie.
Prywatnie lubi wszelkie nowinki kosmetyczne. Wielka miłośniczka zwierząt, szczególnie psów :)

 

 

Specjalizuje się w zabiegach:
– twarzy i oczyszczania twarzy

-radiofrekfencja mikroigłowa

-Termocell- radiotermoliza (usuwanie włókniaków, brodawek itp)
– depilacja laserowa (laser diodowy)


ANNA DUROK – Kosmetolog

Ania ukończyła studia kosmetologiczne na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Już od pierwszego roku studiów zdobywa doświadczenie w naszym gabinecie. Pomimo swojego wieku stawia na profesjonalizm i dokładność w wykonywaniu zabiegów.

Ania obecnie wykonuje zabiegi:

– zabiegi na twarz z wykorzystaniem naszych TOP kosmetyków (Purles i Dermaquest),
– depilacja laserowa
– radiofrekwencja mikroigłowa
– henna
– laminacja brwi i rzęs
– manicure i pedicure


 

 

 

Każda z naszych dziewczyn wykonuje również manicure (klasyczny, japoński, hybrydowy), pedicure, hennę i regulację brwi, depilację woskiem.

O usługach


Gabinet Kosmetyczny, który obecnie prowadzę bazuje na najwyższej klasy francuskich kosmetykach Purless oraz profesjonalnej amerykańskiej marce Dermaquest.
Program pielęgnacji jest dopasowywany dla każdego indywidualnie. Podczas konsultacji dobierane są odpowiednie dla potrzeb skóry zabiegi
na twarz. Po wykonanym zabiegu otrzymasz instrukcję jak dalej pielęgnować skórę a także będziesz wiedzieć jakich kosmetyków używać przy codziennej pielęgnacji domowej.

Jakość usług oraz kosmetyków spowoduje, że i Ty odnajdziesz się się w moim gabinecie. Oprócz wykonanego zabiegu pielęgnacyjnego w przyjemnej, kameralnej atmosferze zrelaksujesz swoją duszę i ciało.

dermaquest-pszczyna

DermaQuest to profesjonalna amerykańska marka, która została wykreowana i stworzona w 1999 roku przez Sam Dhatt’a – światowej sławy chemika. Kosmeceutyki marki DermaQuest to kwintesencja najnowszych osiągnięć w kosmetologii i medycynie przeciwstarzeniowej. Filozofią marki jest przywrócenie dobrej kondycji skóry oraz osiągnięcie efektów długoterminowych. Produkowane są w Stanach Zjednoczonych Ameryki, ich formuły nie zawierają parabenów. Produkty nigdy nie były testowane na zwierzętach.

purles pszczyna
Profesjonalne kosmetyki Purles to francuska marka, która stanowi połączenie innowacyjnej myśli biotechnologicznej, siły natury oraz tradycji pielęgnacyjnych z różnych zakątków świata.
Wachlarz produktów Purlés  wciąż rozwijany jest o nowe linie, które czerpią inspirację z najnowszych osiągnieć kosmetologii i medycyny estetycznej. Gama mesococktaili wzbogacona o rewolucyjną pielęgnację domową, stanowi intensywną kurację, która gwarantuje optymalną odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry. Nowatorskie formuły zaawansowanych technologicznie peelingów chemicznych, gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności.

Program pielęgnacji jest dopasowywany dla każdego indywidualnie. Podczas konsultacji dobierane są odpowiednie dla potrzeb skóry zabiegi na twarz. Po wykonanym zabiegu otrzymasz instrukcję jak dalej pielęgnować skórę a także będziesz wiedzieć jakich kosmetyków używać przy codziennej pielęgnacji domowej, tak aby twoja skóra wyglądała cały czas młodo i świeżo. Jakość naszych usług oraz kosmetyków Purles spowoduje, że i Ty odnajdziesz się się w moim gabinecie. Gwarantuję, że oprócz wykonanego zabiegu pielęgnacyjnego w przyjemnej, kameralnej atmosferze poczujesz się lepiej a przy tym zrelaksujesz swoją duszę i ciało.

Kompleksowość

logo1Gabinet kosmetyczny mieści się przy ul. 3 Maja 5a w Pszczynie, gdzie kompleksowość usług idzie w parze z profesjonalną obsługą. Zabiegi kosmetyczne + Maszyny medyczne i kosmetyczne + Stylizacja paznokci